Skip to content Skip to navigation

Siz de Fotoğraf Gönderebilirsiniz

Dergimizin Temmuz 2022 sayısında, güneş enerjisiyle çalışan bir taşıt tasarlamanızı ve taşıtınızla çekilmiş bir fotoğrafınızı bize göndermenizi istemiştik. Gönderdiğiniz fotoğrafların bir bölümünü Eylül 2022 sayımızda bulabilirsiniz. Dergimizin sayfalarında yer veremediğimiz fotoğraflarınızı da aşağıda görebilirsiniz.

Kasım 2022 sayımız için, tırtıl, salyangoz, karınca gibi küçük bir canlının kostümünü yapmanızı istiyoruz. Tasarımınızla çektireceğiniz bir fotoğrafınızı, adınızı, soyadınızı, yaşınızı ve yaşadığınız ili yazarak bize gönderin. Bunun için 5 Ekim’e kadar süreniz var.

Ekim 2022 sayımız için, geometrik şekilleri kullanarak üç boyutlu bir süs eşyası tasarlamanızı ve tasarımınızla çekilmiş bir fotoğrafınızı bize göndermenizi istemiştik. Bu fotoğraflarınızı adınızı, soyadınızı ve yaşadığınız ili yazarak 5 Eylül’e kadar bize göndermeye devam edebilirsiniz. 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) Aydınlatma Metni’ni görüntülemek için tıklayınız.

“Küçük Eller İşbaşında” köşemizde yayımlanması için soru gönderen okuyucularımız, KVKK Aydınlatma Metni’ni okuyup kabul etmiş sayılır.

 

Dosya boyutu 20 MB dan küçük olmalıdır.
İzin verilen dosya uzantıları: gif jpg png bmp eps tif pict psd.

* İşaretli alanların doldurulması zorunludur.